Zpět

Mgr. Monika Ettlerová

kandidátka č. 5
Jmenuji se Monika Ettlerová a jsem projektová manažerka na Odboru evropských fondů Magistrátu hlavního města Prahy. Věnuji se sociální oblasti a to nejen v práci, ale i ve volném čase.
Na Barrandově bydlím od svých pěti let, ovšem za tu dobu jsem si nezvykla, že za společenským životem musím dojíždět. Barrandov je krásný, všude kolem je příroda, proč by tu tedy nemohlo být i kulturní a komunitní vyžití? Znám samozřejmě organizace, které na Barrandově působí a snaží se vyplnit ten nedostatek kulturního a komunitního života, přesto jich není tolik, nemají tak velký dosah a kapacitu  a sídliště se neustále zvětšuje. Je tedy zapotřebí získat větší prostory na tuto činnost, optimálně stálého charakteru, nikoliv tuto situaci řešit jednorázovými pronájmy.

Jsem spoluzakládající členkou spolku Centrum pro manželství a rodinu, který pomáhá upevňovat manželské a rodinné vztahy. Tento spolek působí také na Praze 5, jeho aktivity se často odehrávají i na Barrandově a v jeho blízkém okolí. Také jsem členkou pastorační rady farnosti Praha – Hlubočepy, která pomáhá vybudovat kostel a komunitní centrum na Barrandově.

Do KDU-ČSL jsem vstoupila z přesvědčení, že nestačí na politiku nadávat na Facebooku. Pokud se nám něco nelíbí, pojďme to společně změnit.

Vždyť Barrandov není jen místo, kam jezdíme po práci přespávat, Barrandov je náš domov.
 
Máme společný cíl!