Košíře - Cibulka

Pavel Peterka představuje náš program pro Cibulka:

1.        Kvalitní hřiště a to i pro teenagery. Teď hlavně hřiště pro školu v Beníškové ulici. Neprodávat obecní pozemky pod sportovišti do soukromých rukou! Viz kauza sportovního areálu Hliník. Nyní je ohrožen obecní pozemek pod chrtím závodištěm na Poštovce.

2.        Občané a spolky jsou hybatelé zvelebování okolí: otevřenost radničních výborů a komisí pro veřejnost je klíčová!

3.        Přírodní park na Vidouli: není vyhráno, dokud není přírodní park hotový a aspoň klíčové pozemky vykoupené. Dosud návrhy na změny územního plánu “leží v šuplíku“ na Magistrátě.

4.        Záchrana usedlosti Cibulka.

5.        Komfortní a spolehlivá veřejná doprava k Andělu (přispěli jsme k navrácení trasy linky 123 k metru Anděl, ale stále je co zlepšovat), menší zácpy a lepší parkování. Rozumná radlická radiála! Chceme radiálu zlepšit a přispět tak i k urychlení výstavby Radiály, která Praze 5 skutečně pomůže a nezahltí ji ještě většími zácpami, včetně Košíř.

Co dělal v minulosti a jaké plány do budoucna má Pavel Peterka, předseda spolku Cibulka a náš kandidát do zastupitelstva najdete zde.