KDU.breadcrumbs.homeNaši podporovatelé

Naši podporovatelé

Monika Zoubková
herečka a občanka Prahy 5
"Přála bych si zachovat přírodu tam, kde má být. KDU-ČSL úspěšně brání parky na Vidouli a v Prokopském údolí proti developerské výstavbě."
Spolek Prokopovo
"Za nezištnou pomoc při ochraně přírody Prokopského a Dalejského údolí i za obranu místní sousedské komunity podporuje Spolek Prokopovo v komunálních volbách předsedu klubu KDU-ČSL a nezávislých Josefa Cuhru."
Zubní lékaři z Kartouzské
"Mgr. Vít Šolle nás podpořil a otevřel dialog mezi samosprávou MČ a zubními lékaři pavilonu D v Kartouzské ulici. Víme, že mu velmi záleží na zachování dostupné zdravotní péče pro pacienty. Proto mu chceme vyslovit svoji podporu v kandidatuře do zastupitelstva MČ Prahy 5."
Ing. arch. Dagmar Šormová
známá pražská včelařka
„Bydlím na Praze 5 a budu volit ty, co s námi řeší její problémy. KDU-ČSL A NEZÁVISLÍ se zasloužili o otevření radnice občanům.“
Mgr. Marta Dufková
občanka Prahy 5
"Dovoluji si tímto vyjádřit svou podporu paní Marii Ulrichové Hakenové v rámci její kandidatury do ZMČ Praha 5, neboť svou dlouhodobou aktivitou pro obyvatele naší městské části výrazně zvyšuje a rozvíjí kulturně společenský život pro všechny generace. Jsem si jista, že v případě vyjádření naší důvěry a doručení hlasů pro její zvolení můžeme očekávat podporu dalšího rozvoje naší městské části."
Václav Vlk
starosta obce Tursko
"Jsem přesvědčen o tom, že úsilí, které Vít Šolle jako ředitel věnoval škole v naší obci a svým žákům, bude zajisté i zárukou pro další rozvoj Vašeho města."
Mgr. Jiří Mihola Ph.D.
poslanec PSP ČR
„Víta Šolleho znám osobně. Již druhé funkční období je členem celostátní školské komise KDU – ČSL a jeho celoživotní zkušenosti z praxe ředitele základní školy a nyní radního pro školství jsou velkým přínosem. Odbornost v rozhodování ve školských otázkách klade na první místo. Dokáže prosazovat inovativní řešení a hájit zájmy pedagogů.“
Pavel Svoboda
europoslanec za KDU-ČSL, předseda právního výboru Evropského parlamentu
"Poznal jsem osobně, že Vít Šolle je pracovitý a kompetentní člověk, který drží slovo. V jeho rukou bude Praha 5 v bezpečí."
RNDr. Petr Somol, Ph.D.
počítačový vědec
"Chcete-li být zastoupeni osobností citlivou, která neúnavně naslouchá potřebám znevýhodněných a bije se za jejich rovnost, osobnost, která díky svému kulturnímu rozhledu bojuje proti cynismu a zneužívání důvěry občanů, osobnost, která upřednostní dlouhodobé zájmy rozvoje města před krátkodobými, pak je Marie Hakenová Vaším ideálním zástupcem."
Hayato Josef Okamura
kandidát do Senátu
"Opakovaná volba Jakuba Suchela do zastupitelstva MČ bude zárukou toho, že se věci ve Vašem bydlišti změní k lepšímu - a proto ji vřele doporučuji!"
Josef Ptáček
farář ŘK farnosti u kostela sv. Filipa a Jakuba Praha – Hlubočepy
"Jakuba znám již 34 let a vždy mě překvapoval svou cílevědomostí i ochotou se nasadit pro dobrou věc. Jako oblíbený ředitel Diakonie potvrzuje i své komunikační dovednosti a schopnost budovat dělný pracovní tým."
Petr Chvátal
koordinátor agendy životních jubileí Praha 5
"Jakuba znám od chlapeckých let, vstupuje aktivně do dění okolo sebe a mění věci k lepšímu. Střety s ním jsou pro mne často inspirující a jeho působení je přínosem pro místní komunitu."
Petr Mucha
vyučující na New York University Prague a programový koordinátor nadace Fórum 2000
"Jakuba znám již přes třicet let a to jak ze skautského hnutí, tak i z dalších občanských a vzdělávacích aktivit. Svých rolí se vždy ujímá s odpovědností a vytrvalostí a mezi jeho základní vlastnosti patří čestnost a zásadovost. Velmi mu leží mu na srdci veřejný zájem a léta se angažuje ve prospěch druhých v sociální a občanské sféře. Jsem přesvědčen, že takové lidi Praha 5 velmi potřebuje!"