Zpět

Lucie Kmentová

členka OV
Dobrý den, jmenuji se Lucie Kmentová a pocházím z moravských Čejkovic u Hodonína. V roce 2006 jsem absolvovala Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži a od roku 2009 žiji v Praze. Vystudovala jsem Veřejnou správu a regionální politiku. V začátcích kariéry jsem pracovala na tiskovém oddělení KDU-ČSL v Paláci Charitas a mám za sebou pracovní stáž u bývalé europoslankyně Zuzany Roithové v Evropském parlamentu v Bruselu. V roce 2015 jsem dokončila kurz pro specialisty na zahraniční a politické vztahy na Diplomatické akademii v Praze.
Dále jsem působila jako expertka digitální komunikace a marketingu na Ministerstvu zemědělství a Ministerstvu průmyslu a obchodu. Dlouhodobě se profesně zaměřuji na politický marketing, proto jsem se během rodičovské dovolené rozhodla, že vystuduji nový obor na Karlově univerzitě, Strategickou komunikaci.
 
Významnou součástí mého života je i dobrovolnická práce. Externě pomáhám v Organizaci pro pomoc uprchlíkům a během pandemie Covid-19 jsem docházela do Domova sociální péče Hagibor na Praze 10.

Na Klamovce bydlím s mužem, MUDr. Tomášem Rektorem, téměř deset let a společně zde vychováváme čtyři děti. Díky tomu znám radosti a strasti Prahy 5 z první ruky. Zajímá mě efektivní využití veřejného prostoru pro rodiče s dětmi. Aktuálně se angažuji v integraci ukrajinských uprchlíků v Praze.

Ve volném čase ráda cestuji po světě i jižní Moravě, sbírám starožitné umění, vařím moravská a asijská jídla. 

Kontaktujte mě

Jméno a příjmení*
Město
E-mail*
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.